Relacja fotograficzna z projektu

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z pierwszego spotkania w ramach Projektu “(Mamy) Umiejętności i Inspiracje do Pracy w Sieci!”. Niech te zdjęcia przypomną nam wspólne chwile z inauguracyjnego spotkania oraz uroczystego otwarcia projektu. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich uczestników, zwłaszcza Alicji Łepkowskiej-Gołaś, Posłanki na Sejm RP, za jej obecność i wsparcie w czasie otwarcia projektu. Podczas otwarcia również zabrał głos Prezes Polskiej Fundacji Filary Rozwoju, Dariusz Budrowski oraz Iwona Kulka, reprezentująca Fundację FOTON. Nie możemy zapomnieć o naszej wspaniałej Prowadzącej, Annie Dobrowolskiej, która poprowadziła spotkanie z niezwykłym zaangażowaniem. Specjalne słowa podziękowania dla Kingi Polkowskiej Fotografia za uwiecznienie tych wyjątkowych momentów!

 

Podziękowania i cele projektu

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestniczkom projektu “(Mamy) Umiejętności i Inspiracje do Pracy w Sieci!”. Głównym celem projektu jest dostarczenie uczestniczkom wiedzy, umiejętności i wsparcia niezbędnego do prowadzenia działalności online, pracy zdalnej oraz skutecznego wykorzystania narzędzi internetowych w celach zawodowych i marketingowych. Skupiamy się na rozwijaniu umiejętności zawodowych, aspektach psychologicznych pracy online oraz pomocy w identyfikacji mocnych stron i radzeniu sobie ze stresem. Naszym celem jest przygotowanie uczestniczek do skutecznej pracy w środowisku online.

 

Partnerzy projektu

 

Projekt jest realizowany razem z Fundacją FOTON, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Miasta Łomża. Projekt jest finansowany przez Fundację BGK.